...

ترمووود

ترموود | چوب ترموود | چوب ترمو

چوب ترمو

نصب چوب ترمووود - چوب ترموود فنلاند 

ترموود یکی از بهترین و محبوب ترین متریال های مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی محوطه و نماسازی است. که به دلیل برتری های بسیاری که نسبت به چوب های طبیعی دارد. thermochub.com با راهنمایی اصولی و درست بهترین نوع ترمو وود را با توجه به کاربرد مدنظر شما پیشنهاد می دهند.
تماس با کارشناسان شرکت
کارشناسان ترموود در خدمت شما هستند تا تمام راهنمایی های لازم را به شما ارائه کنند.
محاسبه قیمت ترمووود
قیمت ترمووود در شرکت ما بسیار منصفانه و رقابتی است و قطعا انتخاب اول شما خواهد بود.
مشاوره و توافق
پس از پیش پرداخت هماهنگی های لازم برای اجرای ترمووود و نصب ترموود یا رنگ ترموود انجام خواهد شد
اجرای چوب ترمووود
در نهایت یک نمونه کار ترموود دیگر در اختیار شماست . از پروژه ترموود خود لذت ببرید.

ترمووود چیست ؟

چوب ترمو ترمووود - چوب ترمو وود
ترمووود یک فرآیند اصلاح حرارتی با بخار و تهدید گرمای زیاد است. این فرایندی است که بین 48 تا 96 ساعت طول می کشد ، با در نظر گرفتن برخی متغیرها مانند: گونه های چوبی ، عرض و میزان رطوبت اولیه.
فرآیند ترمووود را می توان به 3 قسمت تقسیم کرد. خشک کردن در دمای بالا ، عملیات حرارتی و خنک کننده. با تشکر از فرآیند ترمووود ، بیشتر منفی بودن چوب به حداقل می رسد و از بین می رود.
در نتیجه درجه حرارت بالای وارد شده به چوب ، موادی که باعث کوتاه شدن چرخه حیات می شوند (گلوکز ، اسید سیتریک ، رزین و غیره) که در قسمت داخلی چوب وجود دارد ، حل شده و بقیه مواد منجمد می شوند. این فرآیند باعث می شود خواص فیزیکی چوب بهتر شود ، دوام را بهبود بخشد و رنگی عالی را ایجاد کند.
در نتیجه ، کاهش رطوبت چوب و رطوبت نسبی ، الوار ترمووود پایدار می شود.
کیفیت چوبی که قرار است برای فرآیند ترمووود استفاده شود بسیار مهم است. چوبی که در طی فرآیند ترمووود استفاده می شود از زمان بیرون آمدن از جنگل کنترل می شود. مناسب بودن گره ها ، ساختار الیاف ، سن درخت ، رطوبت چوب با کیفیت ارتباط مستقیم دارد.
به عنوان یک اصل ، فرآیند عملیات حرارتی را می توان روی همه گونه های چوب انجام داد. گونه های چوبی که ترمووود در محدوده تولید خود دارد به شرح زیر است: خاکستر ، بلوط ، کاج / صنوبر ، راش و ایروکو.
 چوب ترموود قیمت - ترموود نمای ساختمان - قیمت سقف ترموود - سایت ترموود - چوب ترموود سونا - شرکت ترموود - ترمووود شیاردار - قیمت شاخه ترموود - اجرت نصب ترموود - طریقه نصب ترموود - هزینه ترموود - چوب های ترموود - رنگ ترموود minwax - چوب ترموود slp - ترموود thermowood

ترمووود

ترموود | چوب ترمووود | چوب ترمو فنلاند

چوب ترمو ترمووود

کاربرد ترمووود

کف و کفپوش
دیوارپوش
دکوراسیون داخلی
پله و نرده
فضای باز ویلا و پارک
آلاچیق
روف گاردن
استخر و سونا

ترمووود

ترموود در استفاده های مختلف

ترمووود در باغ بام | سایه بان و فلاور باکس ترمووود - بام سبز ترمووود - محوطه سازی پشت بام با ترمووود
ترمووود کف-کفپوش چوبی ترمووود- محوطه سازی کف ترمووود - نمای چوب فضای باز ترمووود - نما ترمووود
ترمووود استخر ها و ، ترمووود مخصوص فضاهای مرطوب مانند ترمووود در سونا و جکوزی
کفپوش چوبی ترمووود ، ترمووود الهیه منطقه یک تهران - ترمووود چوب مخصوص کف
پروژه اجرای ترموود دیوار دور اسانسور با چوب های ترمووود فنلاندی حرفه ای

ترموود

ترموود | چوب ترمووود | چوب ترمو فنلاند

تایل ترمووود
ترمووود اش
تایل ترمووود
زیر تایل ترمووود

نمای چوب ترمووود

چوب ترمووود نمای ساختمان | نمای ترموود چوب

مزایای ترموود و دلیل استفاده از آن در ایران

•مقاومت در برابر رطوبت: از آنجایی که در روند ترمو کردن چوب، رطوبت موجود در چوب ها به طور کامل گرفته می شود و یا به حداقل ممکن می رسد. مقاومت ترموود ها در برابر رطوبت، بسیار بیشتر از چوب های معمولی است.

•مقاومت در برابر حرارت: از آنجایی که حرارت دهی به ترموود ها بسیار زیادتر از حد نرمال است. امکان سوختن آن ها به حداقل خواهد رسید. بنابراین ترمو چوب ها از مقاومت مناسبی نیز در برابر حرارت و آتش برخوردار می باشند.

•مقاوم در برابر نفوذ حشرات: از بین بردن رطوبت موجود در چوب و صیقلی نمودن حفره های موجود در سطح چوب، موجب می شود تا از نفوذ حشرات به درون چوب جلوگیری شود.

•جلوگیری از رشد جلبک ها در سطح چوب: کاهش و حذف رطوبت ترموود ها موجب می شود تا هنگام برخورد باران و رطوبت به آن ها، از رشد جلبک و باکتری ها در سطح ترمو چوب ها جلوگیری شود.

•نصب راحت: از آنجایی که ترموود ها در ابعاد مشخص تهیه و تولید می شوند. نیازی به برش آن ها هنگام حمل و تحمل وزن بالای آن ها هنگام نصب نمی باشد. به همین دلیل به راحتی می توان آن ها را در محل مورد نظر نصب نمود.

•عدم انبساط و انقباض: حرارت دهی چوب های ترمو موجب می شود تا در هنگام تهیه آن ها، حداکثر انبساط و یا انقباض چوب های ترمو شده اتفاق بیفتد. به همین دلیل پس از نصب در شرایط آب و هوایی مختلف، ترمو چوب ها دچار انبساط و انقباض نخواهند شد. که همین موضوع می تواند از خراب شدن و فرسودگی زیرسازی آن ها نیز جلوگیری نماید.

•سبک سازی ساختمان: یکی از مهم ترین و بزرگ ترین دغدغه های ساختمان سازی و نماسازی، سبک سازی نماها است. از آنجایی که نمای ساختمان ها شامل متریال های سنگینی مانند فلز، سنگ، تیرآهن و ... می باشند. سبک سازی آن ها کار نسبتا دشواری محسوب می شود. اما امروزه با وجود ترموود ها به راحتی می توان به سبک سازی نماها کمک نمود. از آنجایی که ترمو چوب ها از مقاومت کافی در برابر شرایط جوی برخوردار می باشند. می توانند در نما سازی نیز مورد استفاده قرار گرفته و طول عمر مناسبی نیز داشته باشند.

•سازگاری با محیط زیست: از آنجایی که در فرایند تولید چوب های ترمو از هیچ گونه مواد شیمیایی و سمی استفاده نمی شود. ترمو چوب ها کاملا با محیط زیست سازگار بوده و هیچ گونه خطری برای محیط زیست و انسان ها نخواهد داشت.

•طول عمر بالا: مقاومت مناسب ترموود ها در برابر حرارت و مقاومت و دیگر مزایای آن، موجب شده تا در صورت نگهداری درست از چوب های ترمو، بتوان در طولانی مدت (حداقل 30 سال) از آن ها استفاده نمود.


ترمووود در روف گاردن

ترموود قیمت - ترموود فنلاند - ترموود ارزان قیمت

استفاده از متریال چوب در نمای ساختمان ها، امروزه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. از طرفی به کار بردن این متریال در هر نمایی می تواند هماهنگی جذابی را ایجاد نماید. چوب احساس هیجان و زندگی را در ظاهر شهر ایجاد می نماید. از طرفی چوب جزو متریال هایی است که، در تمامی دوران زیبایی و جذابیت خود را حفظ نموده است و هرگز خسته کننده و قدیمی نشده است.
بهترین انتخاب برای نمای چوبی ساختمان ها، استفاده از ترموود است. ترمو چوب از چوب درخت کاج تهیه می شود. که در دمای بالا حرارت می بیند. که موجب افزایش مقاومت چوب در برابر نور، سرما و رطوبت می شود. ترموود ها را به راحتی می توان رنگ آمیزی نمود. همچنین روند تولید ترموود به گونه ای است که، دوام و استحکام چوب در برابر عوامل جوی و طبیعی به شدت افزایش می یابد.